סדנאות לעובדים

מרגישים שהעובדים שחוקים ? רוצים גיבוש בין העובדים ? רוצים לתת לעובדים ערך מוסף ? או סתם רוצים לשמח את העובדים ולהראות להם שאתם מעריכים אותם ?

כאן אנחנו נכנסים לסיפור, אנחנו חברת ההפקה ידיים יוצרות, מלאים ברעיונות מקוריים ומעניינים לעובדים שלכם.

סדנאות מגבשות, אינטליגנטיות ואהובות מאוד על ידי העובדים.

סדנת יוגה צחוק סדנא אקטיבית ומחברת בין כל המשתתפים, בהתחלה תמיד יש חששות וקשה להיפתח אבל מיד מתחברים ומתגלגלים מצחוק לאורך כל הסדנא.

סדנת יין סדנא שמתאימה לכולם, גם אלה שתמיד אומרים שהם לא אוהבים יין – הם פשוט לא טעמו את היין הנכון. המנחים מביאים מבחר רחב של יינות וסוגי זנים שונים ענבים שמהם יוצרים יין. מסבירים נרחבות על התהליך, נהנים מערב של טעימות ונשנושים.

סדנת תיפוף העובדים הופכים להיות מעגל של מתופפים מקצועי, לומדים על התרבות האפריקאי ומה התוף משמש בה. לומדים לתופף בצורה מקצועית, משתחררים ונהנים לצלילי התוף.

סדנת שוקולד אין מי שלא אוהב שוקולד, בסדנא לומדים על התהליך שפולי הקקאו עוברים עד שהם הופכים לשוקולד. העובדים מתנסים בהכנת פרלינים, טבלאות שוקולד ומוס שוקולד.

סדנת שזירת פרחים  סדנא שמתאימה בעיקר לנשים אבל לא בהכרח, סדנא מעניינת ופרחונית. לומדים שזירה מקצועית, על שילובי פרחים מתאימים ובעיקר נהנים מהיופי שיש לפרחים.

סדנת ציור להוציא את הואן הגוך החבוי שיש בכל אחד מאיתנו. כל עובד מקבל קנבס, פלטת צבעים ומבחר מכחולים. אפשר שכולם יציירו את אותו הדבר מהפרספקטיבה שלהם או כל אחד בפריסטייל, מה שיש לו בראש. סדנא סופר יצירתית ומרגיעה. נותנת למוח לפרוס כנף ולצאת למחוזות חדשים.

סדנת משחק העובדים יושבים במעגל עם המנחה וזורמים איתו. סדנא מגבשת כשכולם נפתחים ומורידים את המסכות שהם עוטים כל היום. מרשים לעצמם לשחרר ולתת לאני האמיתי שלהם לצאת. הסדנא משולבת במסכות.

 

אצלנו בידיים יוצרות יש מגוון רחב של סדנאות ייחודיות ומגוונת לגיבוש העובדים.