הפקת אירועים

הפקת אירועים לרגעים בלתי נשכחים

יוצרים לכם אירועים דינאמיים באווירה אחרת

אנו מפיקים אירועי חברה, אירועים פרטיים, אירועי משפחות, כנסים וקד"מ, ומאמינים במקצועיות ללא פשרות, יחס אישי וליווי צמוד מא' ועד ת'.

ישנן כל כך הרבה סיבות להפיק אירועים בארגון. העלאת המורל, גיבוש העובדים, ציון חגים ונקודות חשובות בארגון הן חלק מהן. היום נראה כי כבר ראינו ושמענו הכל ולא קל לתפוס את תשומת לב האנשים וכשאנחנו ניגשים לתכנון והפקת אירועים, אנחנו יוצאים למשימה, ליצור רגעים בלתי נשכחים.

הפקת אירועים מתאימה לעסקים, ארגונים מוסדיים, מרכזי מסחריים, עיריות ועוד. אתם מגיעים עם בקשה, ספציפית או כללית ואנחנו נמצאים שם לכל אורך הדרך. משלב גיבוש הרעיון לאורך החלטה על הקונספט והתאמתו לארגון, תכנון האירוע עד לפרטים הקטנים ביותר, הכנת ההזמנות, בחירת ספקים ותיאום ולבסוף, הפקת האירוע עצמו.

העקרונות עליהם מושתת אירוע בלתי נשכח

כל אירוע הוא יחיד ומיוחד וצריך להתייחס אליו ככזה. הקסם לעולם אינו מובן מאליו אלא תוצאה של תכנון מוקפד המבוסס על ניסיון קודם ותשוקה עמוקה לתחום. האירועים שאנחנו יוצרים מוצלחים תודות לעקרונות שהולכים איתנו לאורך כל הדרך.

ייעוץ מקצועי אישי

עד היום הפקנו אירועים למגוון רחב של לקוחות כשהמשותף לכולם הוא הצורך להתאים להם את האירוע. ייעוץ מקצועי מותאם באופן אישי מאפשר לקבוע את סוג האירוע, האופי שלו ולחבר אותו לערכים ולמסרים שהלקוח מעוניין בו. כמו כן, לכל לקוח יש מסגרת תקציב שונה והחוכמה היא להצליח להתאים לו ייעוץ שיעמוד בכל דרישותיו. 

יצירתיות

יצירתיות היא חלק משמעותי בהפקת אירועים מוצלחים. שותפות בתכנון ההפקה ומציאת הדרך להפוך את החלום למציאות, מחייבת אותנו להיות יצירתיים. אנו עושים זאת עם תשוקה רבה שמובילה להפקות ברמה הגבוהה ביותר. אנו לוקחים רעיונות וחלומות ומוצאים את הדרך להגשים אותם. הניסיון הרב, עבודה עם ספקי שירות מיוחדים והרגישות הגבוהה לצרכי הלקוחות מובילים לאירועים בלתי נשכחים. 

ליווי יד ביד

אנחנו מעורבים בכל שלב של האירוע, בהתאם לצורך של הלקוח ותוך התחשבות בתקציב. חשוב לנו להקשיב, להבין את הבקשות ורק אז להתחיל לתכנן קונספט ייחודי. בהתאם נבחר את אנשי המקצוע הטובים ביותר, נתאם בין כל הגורמים ונהיה שם בכל רגע. חשוב לנו שהאירוע יהיה בלתי נשכח ולכן נדאג להיות מעורבים ושתמיד יהיה גורם אחראי מטעמנו שאפשר לפנות אליו. 

הפקת אירועים לכל סיבה

עד היום הפקנו אירועים רבים ונשמח להפיק עוד אחד. אנחנו מאמינים שכל סיבה טובה מספיק כדי להפיק אירוע מיוחד, שונה ובלתי נשכח. את העקרונות המנחים שלנו, הצוות המנוסה והאכפתיות נביא גם לאירוע הבא. כדי שנוכל לעשות זאת, כל שנשאר לך לעשות הוא להשאיר פרטים וניצור קשר.