אירועי קיץ- ככה תיהנו מאירועי קיץ לילדים שלכם

הקיץ בפתח ומבחינת הורים רבים זה אומר דבר אחד- פאניקה. הילדים בחופש, יש יותר מדי ימים ואם אנחנו לא רוצים לראות את היקרים לנו מכל כל היום יושבים על האייפד או על המחשב, להורים יש כמובן את האחריות למצוא להם פעילויות ואטרקציות שיעבירו להם את הזמן, יגרמו להם להנאה אבל יותר חשוב מהכל, גם יהיה הם ערך חינוכי כלשהו. כולנו יודעים עד כמה שזה נוח להפקיד בידי הילדים את האייפון, אבל כולנו גם יודעים עד כמה החשיבות של פעילות מסקרנת ומעניינת היא קריטית עבור הילדים.

תוסיפו לזה את העובדה שאתם בתור הורים סביר להניח גם מחפשים פעילויות בהם גם אתם תוכלו ליהנות ולקחת חלק, כי הרי כולנו יודעים שבסופו של דבר גם ההורה לא יכול לשבת במשך כל הפעילות בצד. לכן צריך לחפש בראש ובראשונה אירוע לקיץ שיתאים לילדים אבל גם כזה שלכם כהורים יהיה כיף להיות בו פעילים.

לנו בידיים יוצרות יש בדיוק את אירועי הקיץ והסדנאות שאתם מחפשים!

סדנאות יצירה-

בסדנאות היצירה ההורים והילדים כאחד משתפים פעולה, מציירים, צוחקים, מתרגשים ויוצרים. כחלק מסדנאות היצירה שלנו תוכלו ליהנות מסדנאות ירוקות הפועלות בנושא איכות הסביבה ומחזור. אלו הן סדנאות חינוכיות וערכיות. בנוסף- סדנאות פנאי מהנות בהם החיבור עם הילדים רק הולך ומתחזק.

סדנאות תיפוף-

מכירים את זה שהילדים כמו רובוטים עם הטלפון? אז בסדנאות התיפוף ההפך הוא הנכון! ריקוד, קצב, מוזיקה ותזוזה. סדנאות תיפוף מיוחדות שיתנו לילדים שלכם גם ליהנות מכל רגע וגם להוציא אגרסיות.

סדנאות קרקס מגוונות-

חוויה בלתי נשכחת, מהנה, מצחיקה ואף מרגשת. הילדים חווים את הקרקס בדרך מקורית ומפתיעה. משחקים עם בלוני צורות, הליכה על קביים או על חבל, משחק עם בועות סבון, קוסמות ועוד רגעים שיהפכו את האירוע למושלם!

לא צריך לחפש רחוק בשביל למלא את הלוז. לנו בידיים יוצרות, יש בדיוק את כל החוויות שהילדים שלכם צריכים, כדי לנצל את החופש, לצאת מהבית וליהנות מכל רגע.