אודותינו 

מי אנחנו?

ידיים יוצרות היא בית הפקות ייחודי המתמחה בהפקת אירועי משפחות וילדים, אירועי קונספט לחברות, אירועים עסקיים, אירועים קהילתיים ומגוון אירועים נרחב. אנו מלווים את לקוחותינו משלב יצירת הרעיון, הלבשת קונספט ותוכן איכותי, תכנון האירוע לפרטי פרטיו, הכנות, הזמנות, תיאומי ספקים ועד להפקה דה-פקטו! חברתנו מעניקה לכל לקוח ייעוץ מקצועי ואישי תוך שימת דגש על סוג האירוע, אופיו המיוחד של כל לקוח, ערכים או מסרים שהלקוח רוצה להעביר באירוע וכמובן התכנסות למסגרת התקציב הנתונה. מקצועיות, אמינות ובעיקר יצירתיות הם מאפייני האירועים שלנו. במהלך שנות פעילותו, היינו שותפים בתכנון הפקה וביצוע מגוון רחב של אירועים. תכננו אירועים, הפקנו אותם, יצרנו אותם מאפס והפחנו חיים בחלום שנכתב על דף, עם המון תשוקה ויצירתיות השגנו הצלחות מדהימות! ניסיון זה הקנה לנו יכולות הפקה גבוהות מאוד, ידע נרחב, רעיונות יצירתיים, מבחר ספקי שירות מיוחדים, מקצועיות בשטח, רגישות לקהל ולצרכי הלקוח.

מי לקוחותינו?

לקוחותינו מגוונים כמו צבעיו של טווס, יש לנו מהכל!

אנו מפיקים אירועים ללקוחות עסקיים, מוסדיים, מסחריים, קהילתיים ופרטיים!
אנו עובדים עם חברות ועסקים ליצירת אירועי חברה מיוחדים וגם כאלו שמשלבים את משפחות העובדים, אנו מספקים שירותי תוכן לגופים קהילתיים וציבוריים וביניהם: מתנ"סים ובתי תרבות, למועצות מקומיות ולעיריות. כמו כן, אנו מספקים את שירותנו לגופים מסחריים כמו קניונים ומרכזי קניות. זאת אנו עושים ללא לאות במהלך השנה, בסמוך לחגים, בזמני חופשות או סתם ביום מסויים, כי תמיד ישנה סיבה למסיבה טובה!

למה אנחנו?

יד ביד – מה שמחבר את הכל זה אתם ואנחנו. אנו בידיים יוצרות אוהבים להחזיק ידיים וללוות אתכם ביצירת אירועים משמעותיים, עם תוכן איכותי, עם חוויה, עם הרבה כיף וים של זיכרונות טובים!

ראינו הכל, עשינו הרבה, הכל אפשרי ובר ביצוע. אמרו לנו מה ואנחנו נמצא את האיך. נספק לכם את החוויה שאתם מעוניינים להעניק לקהל היעד שלכם. נתכנן, נפיק, נרים, נבצע וננהל את האירוע מתחילתו ועד סופו. זאת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר!

היצירה. המקוריות. המקצועיות וההנאה שבעשייה הם שמצליחים להשיג לנו הצלחות מסחררות!

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר 077-231-7799