סדנאות לאירועים

סדנאות לאירועים הינה דרך מקורית להפעיל את הילדים ולהעשיר את זמנם ואת עולמם. רוצים להעניק להם כמה שעות חווייתיות של כיף ולמידה? הגעתם אל המקום הנכון.

עולם סדנאות היצירה לילדים של ידיים יוצרות הוא יחיד ומיוחד. כאן בבית ההפקות – ידיים יוצרות, אנו מציעים לכם סדנאות יצירה איכותיות ומרשימות ויותר מהכל מהנות ומיוחדות, שתשארנה טעם של עוד אצל כל משתתף ומשתתפת. בין אם בא לכם לשלב סדנאות באירוע החברה שלכם או ביום גיבוש או באירועים פרטיים, אנחנו כאן לאפשר זאת.

סדנאות היצירה לאירועים עוסקות בנושאים מגוונים, כמו סדנאות יצירה ברוח החגים, סדנאות לאירועים במועדים מיוחדים (עשור לחברה, שלום כיתה א' וכו'), סדנאות יצירה עם קונספט ספציפי כמו איכות הסביבה, אופנה, אוכל ונושאים רבים אחרים. באותה מידה באפשרותנו לייצר ולהפיק סדנאות custom –made המותאמות ספציפית לקונספט שלכם, כך שבמידה ואתם מגיעים עם רעיון/חלום/מחשבה ורוצים להפוך אותם למציאות, אנחנו הכתובת!

אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם וחומרי יצירה איכותיים כשהסדנאות מועברות ברמה גבוהה וביד רמה בידי צוות מקצועי, מיומן ומנוסה עם גישה נעימה ורכה לעבודה עם ילדים ו/או מבוגרים. הסדנאות לילדים מועברות ברמות קושי שונות בהתאם לטווח גילאי הילדים. מכל סדנה הילדים יוצאים עם תוצרים ומזכרות.

ולא רק את הילדים אנחנו מפנקים! יש לנו גם סדנאות למבוגרים, סדנאות לגיל הזהב ועוד שלל סדנאות לשילוב באירועים ופעילויות.