מתכננים אירוע ?

היום הגדול שלכם מתקרב. אתם מתכננים אירוע פרטי. אתם הולכים לאיבוד בין כל האטראקציות והסדנאות. במה לבחור? אתם בלחץ,  הראש מסתחרר. מה עושים? שולפים את הסמארטפון ומחייגים אלינו. חכו על הקו, אל תנתקו. אנחנו כבר בדרך אליכם!

וכשנגיע, נרגיע.  נמצא לנו בית קפה קטן ונחמד , נשב יחד. שמחים שהכרנו? גם אנחנו. מה הלאה? שלב התכנון. ספרו לנו על איזה ארוע  חלמתם. לא, זה ממש לא מסובך עבורנו. אנחנו בראש אחד איתכם. תנו לנו קריאת כיוון, ואנחנו נסמן את המטרה עבורכם, נראה לכם את הדרך אליה. נבחר עבורכם את המקום המתאים ביותר לקיומו של הארוע, כי לבחירת המקום, יש חשיבות גדולה להצלחתו. נעצב את החלל שבחרתם, נלקט את ספקי האטראקציות הטובים ביותר, את דוכני המזון, הקייטרינג.

יש ברשותנו מבחר עצום של אטראקציות וסדנאות, החל מלהטוטנים, מופעי בידור, מופעים מוזיקליים, מופעי קרקס, הצגות ילדים ומופעים למבוגרים. יש לנו בנק אטראקציות שלם, שעומד לרשותכם. כמובן, שהומור וצחוק, הם תבלינים הכרחיים להצלחת הארוע שלכם. נפיק עבורכם ארוע, שיתאים גם למבוגרים וגם לילדים במשפחה. נתאים לכם תכנים יחודיים, שיתרגמו את החלומות שלכם, למציאות מהממת וכמובן, ניצמד לתקציב שלכם.

נציג לכם, את כל מבחר הסדנאות והאטראקציות שלנו. מתוכן, נבחר ביחד, את המתאימות ביותר עבורכם. ובכן, יש ברשותנו להטוטני רחוב, בובות ענק, שחקנים בדמויות מתוך אגדות, דמויות שטח, מתנפחים, פינות צילום, בלונים,

איפור, סדנאות ואטראקציות למבוגרים, לילדים, לקייטנות, לימי הולדת,                  

למסיבות סוף שנה, סדנאות יצירה, סדנאות תיפוף.

כבר הבנתם שאתם בידיים טובות ושאנחנו צוות מקצועי מאד, שמארגן גם ארועי חברה ופונה גם לארגונים גדולים, למקומות עבודה ולחברות קטנות.

נחזור לארוע שלכם. כבר מחר, ניצור קשר איתכם ונגיש לכם תכנית מפורטת להפקה. תגיעו רגועים לארוע, כי תצעדו לקראתו, שלב שלב, יחד איתנו ובשקיפות מלאה. שמחים שנרגעתם. אה, כמובן, הקפה עלינו.